Skip to main content

Kuriame erdves nuo koncepcijos iki leidimo statyboms.

• Teritorijų ir sklypų galimybių studijų rengimas
• Projektinių pasiūlymų rengimas
• Visuomenės informavimo apie planuojamą visuomenei svarbių statinių projektavimą procedūros inicijavimas
• Viešo svarstymo organizavimas ir projektinių pasiūlymų viešinimas

Erdvės, kurios įkvepia ir funkcionuoja

• Gyvenamųjų namų projektavimas
• Visuomeninių ir viešųjų erdvių projektavimas
• Inžinerinių projekto dalių rengimo koordinavimas
• Interjero projektavimas ir priežiūra

Užtikriname sklandų projektų derinimą ir dokumentų tvarkymą.

• Pilnos dokumentacijos statybos leidimui paruošimas
• Statytojo atstovavimas gaunant statybos leidimą
• Projekto vadovo veikla (įskaitant kultūros paveldo objektus)
• Sklypo plano ir bendrosios projekto dalies paruošimas

Patyrusi komanda padeda lengvai ir kokybiškai įgyvendinti užmanymus

· interjero projektas nuo idėjos iki pabaigimo
· techninių sprendimų parinkimas ir derinimas su rangovais
· konkrečių interjero prekių bei gaminių pasiūlymai
· glaudus bendravimas su klientu visose projektavimo stadijose

Dirbome su „Šilta šiaure“ prie projekto jautrioje gamtinėje aplinkoje. Jie išklausė mūsų viziją, pateikė sprendimus ir patarimus. Džiaugiamės galutiniu rezultatu ir kūrybiniu procesu. Jų rekomendacijos buvo labai vertingos.

Alvydas DonėlaĮmonės Vadovas

Dirbau su daug architektų Europoje. „Šilta šiaurė“ yra vieni iš geriausių. Jie turi aukštą moralę, yra kūrybingi, profesionalūs ir laikosi terminų. Daugelis architektų neturi tokių savybių kaip jie. Jų darbas yra išskirtinis.

Paulius Žemaitis„Konga“ Vadovas

Įsigiję sklypą, norėjome unikalaus namo. Sužinojome apie „Šiltą šiaurę“ iš radijo. Mums patiko jų požiūris, estetika ir tvarumas. Procesas buvo kūrybingas, jautėsi, kad gimsta mūsų svajonių namas. Dėkojame už patarimus ir atsiliepimus.

Rokas JanauskasAdvokatas

Pasirinkti „Šiltą Šiaurę“ buvo lengva. Jie kuria nuostabius namus su unikaliu braižu. Draugai rekomendavo juos. Komanda klausėsi mūsų, sprendė problemas ir padėjo visais klausimais. Jei vėl prireiks, žinosiu, kur kreiptis.

Edvinas AržatskisDizaineris

Dirbant su „Šilta šiaure“, mums patiko sklandus ir įtraukiantis procesas. Visą laiką jautėmės saugūs. Džiaugiamės, kad mūsų svajonė įgavo aiškų pavidalą, atitiko lūkesčius ir buvo profesionaliai įgyvendinta.

Agnė ir Jonas Reklaičiai

Projektavimas vyko labai nuosekliai. Procesas užtruko pusę metų iki gavome statybų leidimą. Kompetentinga komanda. Esame labai patenkinti jų darbu ir dėkojame už viską. Bendradarbiavimas buvo sklandus ir malonus.

Sandra MalaškevičiūtėMenininkė

„Šilta šiaurė“ turi savo stilių. Ieško nestandartinių, bet patikrintų sprendimų. Rūta atidi stiliaus ir techninėms detalėms, su ja lengva bendrauti. Džiaugiamės naujais namais.

Tomas Dirvonskas

Pasirinkau „Šiltą Šiaurę“ kurti savo pirmiesiems namams. Jei kas paklaustų patarimo rengiant namus, vienareikšmiškai rekomenduočiau „Šiltą Šiaurę“ ir jų architektus. Nesvarbu, turite daug lėšų remontui ar stengiatės minimaliomis išlaidomis įsirengti būstą, „Šilta Šiaurė“ ras sprendimą pagal Jūsų lūkesčius ir galimybes.
Prie projekto dirbau su architekte Rūta. Arch. Rūta visuomet rasdavo laiko ir buvo kantri atsakydama į visus mano klausimus, nedidelėje erdvėje stengėsi sukurti ne tik estetiškus, bet ir funkcionalius bei patogius namus. Esu be galo dėkinga Jūsų komandai!

Erika Ben

Žodžiu, sunku atrasti žodžius, kuriais galėčiau apsakyti kokį džiaugsmą ir laimę (ilgalaikę laimę, juk tai namai, kuriuose gyvenu!!), suteikė man „Šilta Šiaurė“ architektės. Namai gražūs, jaukūs, patogūs kūnui ir mieli sielai. Buvo malonu dirbti su Guoda, kuri kantriai kaip Dorotė iš Ozo šalies, patuksendama stebuklingais batukais leidosi grįžti NAMO:
„Reikia tik labai norėti, pasistengti ir TIKĖT!” Taip išsipildė mano svajonė.

Aistė Janovič

Netaip jau dažnai tenka sutikti žmones į darbą įdedančius tiek širdies. Namų įrengimo procesas su Rūta Burokaitė ir Indrė Meidutė pasiekė tokį malonumo lygį, kad pradėjome laukti kiekvieno susitikimo kaip šventės. Ir išties tai būdavo šventės, nes merginos kaskart ateidavo taip kruopščiai viską apgalvojusios ir išsprendusios, kad norėdavosi joms atsistojus paploti. Baigus projektą - vien pozityvūs jausmai, didžiulis dėkingumas ir nuoširdžiausios rekomendacijos visiems svarstantiems.

Jurga JutaitėAktorė