Skip to main content

Susipažinkite

Esame Švenčionėliuose įsikūrusi architektų komanda, teikianti architektūros ir interjero projektavimo paslaugas. Mūsų patirtis apima darbą saugomose teritorijose ir su kultūros paveldo objektais, o atsakingas projektų valdymas apima visą procesą – nuo idėjos iki techninio projekto parengimo, subrangos organizavimo ir dokumentacijos parengimo statybos leidimui gauti. Kasdien siekiame tvarumo, ilgaamžiškumo ir unikalios lietuviškos estetikos, kuri atspindi mūsų įsipareigojimą kurti prasmingą ir atsakingą architektūrą.

Direktorė / įkūrėja ir partnerė

Marija Savickienė

Pareigos: Direktorė

Išsilavinimas: Vilniaus dailės akademija – Architektūros bakalauras ir magistras.

Viena iš įmonės bendrakūrėjų ir direktorė. Nors pastaraisiai metais jos tiesioginiuose darbuose su architektūra ir interjerais mažiau, Marija niekada neapleidžia įmonės reikalų ir aktyviai rūpinasi Šiltos šiaurės“ strategija bei komunikacija. Mariją komandoje vertiname už gebėjimą visus suburti, diplomatiją, praktiškumą, statybos technologinių procesų išmanymą bei praktinius gebėjimus – ji moka viską, nuo interjero projektavimo iki plytelių klojimo.Architektė / įkūrėja ir partnerė

Guoda Bardauskaitė

Pareigos: Architektė

Išsilavinimas: VDA architektūros bakalauras, Lundo universiteto Tvaraus urbanistinio dizaino magistras

Viena iš „Šiltos šiaurės“ bendrakūrėjų Guoda dirba su pastatais bei gyvenviečių koncepcijomis ankstyvosiose projektų stadijose ir rašo mūsų naujienlaiškį. Laisvu nuo darbo laiku Guoda aktyviai veikia Švenčionėliuose įkurtoje „Miško uosto“ bendruomenėje bei renovuoja istorinį pastatą, kuriame ketina įkurti svečių namus.Architektė / partnerė

Rūta Burokaitė

Pareigos: Architektė
Išsilavinimas: Vilniaus dailės akademija – Architektūros bakalauras ir magistras

Rūta Šiltoje šiaurėje“ dirba su pastatų bei interjerų projektais. Komandoje Rūtą ypač vertiname už jos projektavimo patirtį ir žinias, gebėjimą sisteminti informaciją, nepralenkiamą tikslumą, darbštumą ir pareigingumą. Laisvu laiku Rūta renovuoja savo sodybą, mėgsta leisti laiką gamtoje, keliauti ir yra jau daug metų skautė.

Projektų vadovas / partneris

Liudvikas Selmistraitis

Pareigos: Projektų vadovas

Išsilavinimas: VGTU architektūros bakalauras ir magistras

Liudvikas yra plačių kompetencijų, didelę patirtį sukaupęs projektų vadovas, atsakantis už visų Šiltos šiaurės“ projektų atitikimą statybos reglamentams. Jis prižiūri TDP rengimą, teikia projektus derinimui, vykdo statybų priežiūrą. Net kai nedirba, Liudvikas noriai kelia kvalifikaciją architektūros srityje, nepraleisdamas įdomių paskaitų projektavimo temomis, o laisvalaikiu mėgsta leisti laiką su vaikais, žygius, parodas ir knygas.Administratorė

Simona Kazlienė

Pareigos: administratorė

Išsilavinimas: VDU politikos mokslų bakalauras

Simona yra Šiltos šiaurės“ ir bendradarbystės erdvės Šiaurės stotis“ administratorė. Ji, nors vienintelė ne architektė komandoje, yra gerai perpratusi statybų reglamentus ir gali atsakyti į daugelį iki projektavimo kylančių klausimų. Simona atsakinga už komercinių pasiūlymų bei sutarčių rengimą ir bendravimą su klientais iki sutarties pasirašymo. Laisvu nuo darbo laiku ji aktyviai užsiima visuomenine veikla, atstovaudama bendruomenės interesus Švenčionių rajono savivaldybės taryboje, ūkininkauja šeimos šilauogyne ir nė savaitės nepraleidžia be protmūšių.

Architektė / partnerė

Indrė Meidutė

Pareigos: Architektė

Išsilavinimas: VGTU Architektūros magistras

Nuo antro kurso „Šiltoje šiaurėje“ dirbanti Indrė projektuoja interjerus ir dirba su pastatais ankstyvosiose projekto stadijose. Komandoje Indrę vertiname už pareigingumą, darbštumą, greitą mokymąsi ir gebėjimą „susikalbėti“ su technologijomis bei skirtingomis projektavimo programomis. Indrė – ramus ir žemiškas žmogus, suteikiantis komandai stabilumo ir namų jausmą, ypač kai lepina mus savo konditerijos gaminiais.
Architektė

Kristina Judickienė

Pareigos: Architektė 

Išsilavinimas: VDA architektūros ir interjero dizaino bakalauras

Daug patirties įvairių pastatų projektavime turinti Kristina TDP stadijoje per savo rankas perleidžia visus Šiltos šiaurės“ projektus. Ji bendrauja su konstruktoriumi ir kitais subrangovais, modeliuoja mazgus, technines detales bei yra projektų vadovo dešinioji ranka komplektuojant medžiagą statybų leidimui. Ramaus būdo Kristina mėgsta gyvenimą atokiau nuo šurmulio ir didžiąją dalį laiko dirba nuotoliu iš savo sodybos.“Teko dirbti su architektų komandomis visoje Europoje, nuo danų iki ispanų. Manau kad „Šilta šiaurė” ne tik kad neatsilieka nuo užsienio architektų kompanijų, bet kai kuriose vietose ir pralenkia.

„Šiltos šiaurės” komanda turi tris dalykus:

· Aukštą moralę tiek savo kolektyvo viduje, tiek bendraujant su klientu.
· Yra labai kūrybinga, mato projektą iš paukščio skrydžio ir atliepia į esminius kliento poreikius.
· Kartu yra labai disciplinuota ir profesionali. Atlieka darbus laiku ir kokybiškai.

Būtent dvi pastarosios savybės (kūryba ir disciplina) yra sunkiausiai suderinamos pas daugelį kitų architektų.”

Paulius ŽemaitisVerslininkas, UAB “Confido”, UAB “Konga” vadovas

Alumnai

Projektų vadovas/ partneris

Arūnas Želvys

Architektė įkūrėja

Eglė Židonytė

Dizainerė

Ieva Gabytė

Architektė

Reda Petravičiūtė

Praktikantė

Eglė Kliučinskaitė

Architektė

Rasa Patalauskaitė

Mūsų stiprybės

Esame orientuoti į tvarias, natūralias ir aplinkai draugiškas statybines medžiagas. Turime patirties projektuojant bei derinant mūrinius, medinius, šiaudų skydų, kanapių betono (hempcrete) pastatus.

Matymas „iš vidaus”

Atsakingai valdome projektus nuo idėjinės stadijos iki techninio darbo projekto parengimo, subrangos organizavimo bei bylos statybą leidžiančiam dokumentui gauti parengimo.

Išsamūs projektai

Siekdami savo klientams projektu atsakyti į visus statybose galinčius kilti klausimus, itin daug dėmesio skiriame brėžinių detalumui. Rengiame nestandartiškai didelės apimties tipinius projektus, kurie apima architektūros, konstrukcijų, gaisrinės saugos bei techninius interjero sprendinius.

Toli nuo didmiesčių

„Šilta šiaurė“ yra Švenčionėliuose įsikūrusios „Miško uosto“ kūrybininkų bendruomenės dalis. Drauge su kitų sričių kūrėjais čia mėgaujamės tvaresniu, mūsų vertybes ir poreikius atitinkančiu gyvenimo būdu.

Eksperimentas Švenčionėliuose

Miestelį laikome prototipu tvaraus gyvenimo idėjoms skleisti. Patogus susisiekimas traukiniu su Vilniumi leidžia mažiau naudoti automobilį, nedideli atstumai skatina judėti dviračiu ir pėsčiomis. Supanti gamta čia kviečia sveikam laisvalaikio praleidimui, o sparčiai auganti įdomių, kūrybingų žmonių bendruomenė po truputį tampa įrodymu, jog nedidelis miestelis - ideali terpė kokybiškam, subalansuotam ir kūrybingam gyvenimui.

Vertybės

Tvarumas

Gyvename tvaresnių statybų ir senų pastatų perpanaudojimo idėjomis. Statant naujai, klientus skatiname rinktis ilgaamžes, kokybiškas ir aplinkai draugiškas medžiagas, išgryninti savo vizijas ir projektuotis tik tiek, kiek reikalinga.

01

Išliekamoji vertė

Siekiame, kad mūsų kuriami projektai nebūtų itin madingi ir kuo ilgiau nenusibostų. Mums patinka paprastų, išgrynintų formų pastatai ir gyvi, kokybiški, gražiai senstantys interjerai.

02

Estetika

Savo projektais tyrinėjame šiuolaikinės lietuviškos gyvenamosios architektūros tapatumą. Mus žavi seni skandinavų, japonų bei lietuvių mediniai pastatai. Aplinkos estetiką laikome vienu iš kertinių psichologinių žmogaus poreikių.

03

Autentiškumas

Mėgstame ieškoti, eksperimentuoti, todėl projektuodami neapsiribojame vien matytais ir patikrintais sprendiniais. Su kiekvienu projektu ieškome naujų formų, derinių ir kuriame individualią, kliento įkvėptą, dvasią.

04

Lėtumas

Tikrai geriems, išieškotiems sprendimams gimti reikia laiko. Sutartyse nurodome patirtimi patikrintus realistinius projektavimo terminus ir kruopščiai laikomės sutarto darbų grafiko

05

DŽIAUGIAMĖS

Mes spaudoje

Mes televizijoje