DUK

Ar galite šiek tiek pakeisti projektą, kad jis geriau atitiktų mano poreikius?


Mūsų tipiniai projektai yra rengiami labai detaliai, prie jų dirba net keletas skirtingų specialistų: architektas, konstruktorius, interjero projektuotojas. Todėl bet koks pakeitimas projekte mums reiškia dideles laiko sąnaudas ir išaugančią klaidų tikimybę. Dėl to tipinių projektų nekeičiame.


Jeigu norimas pakeitimas tikrai nedidelis (pvz. pertvarų plano koregavimas), paliekame laisvę jums įsigijus projektą improvizuoti patiems savo atsakomybe statybų metu. Jeigu norima didesnio pakeitimo (pvz. papildomas kambarys), rekomenduojame pas mus užsisakyti individualų projektą, kurį galime parengti remdamiesi jums patinkančio namo estetika.

Kas įeina į techninį interjero projektą?


Į techninį interjero projektą įeina baldų išdėstymo planai, santechnikos prietaisų, grindų dangų, sienų ir lubų apdailos, šviestuvų tipų ir valdymo, el. lizdų planai bei aktualios sienų išklotinės (virtuvės, vonios ir pagal poreikį kitų patalpų). Atkreipiame dėmesį, kad grindų, sienų apdailos bei lubų brėžiniuose yra nurodomas apdailos kiekis ir tipas (pvz. parketlentės, plytelės, apdailinės dailylentės). Konkretūs gaminiai ir jų spalvos techniniame projekte nėra specifikuojami. Projekte pateikiamos gaminamų baldų schemos bei perkamų baldų (pvz sofų, stalų) rekomenduojami išmatavimai.

Kiek kainuoja pasistatyti šį namą?


Skirtingi rangovai gali pateikti statybos kainas besiskiriančias 1,5-2 kartus, tad galutinė statybos kaina priklausys nuo rangovo pasirinkimo ir įvairių jūsų priimamų sprendimų statybų eigoje. Kad galėtume jums bent apytikriai atsakyti į šį klausimą, esame užsakę daugelio tipinių projektų sąmatas iš keleto skirtingų klientų rekomenduotų rangovų. Norėdami gauti konkretaus pastato orientacinę sąmatą, parašykite mums užklausą el. paštu.